Шановні клієнти зверніть увагу!

Медичний центр працює тільки у Фастові

Жіноче щастя, що б там не говорили, - це любов, сім'я і діти, тому здоров'я репродуктивної системи жінки (що відповідає за можливість зачати, виносити і народити здорову дитину) - запорука її життєвого благополуччя. Рішенням завдань, пов'язаних з жіночим здоров'ям, займається така галузь медицини, як гінекологія.

Однією з основних областей, в якій медичний центр «Діметрамед» надає свої послуги, є гінекологія. В рамках цих послуг нашим пацієнткам надається:

  • консультація гінеколога і, при необхідності, інших фахівців;
  • проводяться клініко-діагностичні дослідження;
  • призначається лікування;
  • виконуються необхідні процедури.

Якщо Ви потребуєте консультації гінеколога - не відкладайте відвідування гінекологічної служби нашої клініки. Вас прийме досвідчений, знаючий і чуйний фахівець, гінеколог, лікар вищої категорії, який визначить комплекс завдань, спрямованих на виявлення та усунення наявних проблем.

Високий професіоналізм фахівців клініки «Діметрамед» дозволяє бути лідером в діагностиці, лікуванні та профілактики таких проблем:

· Захворювання шийки матки

· Запальні захворювання зовнішніх і внутрішніх статевих органів

· Інфекції, що передаються статевим шляхом

· Гормональні порушення

· Доброякісні пухлини і гіперпластичні процеси статевих органів

· Планування вагітності

До ваших послуг:

· Консультації лікарів: гінеколога, гінеколога-ендокринолога, мамолога, онкогіеколога. Прийом ведуть висококласні фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.

· УЗД діагностика - ультразвукове дослідження органів малого тазу, прохідності маткових труб, молочних залоз, щитовидної залози, органів черевної порожнини, нирок і сечового міхура. При дослідженнях використовуються зовнішні і внутрішньопорожнинні датчики (вагінальний і ректальний), а також доплерографія.